MARGHERITA czapka damska kolor różowy
MARGHERITA
NIESZABLONOWA, PEŁNA BLASKU
Czapka wykonana z wysokiej jakości przędzy, od wewnątrz dodatkowo ocieplona polarową podszewką.
Efekt "WOW" zapewnia produktowni wpleciona, lśniąca nitka oraz duży, zjawiskowy pompon na czubku.
Jednym z atutów produktu jest również kontrastujący kolorystycznie, ciekawy wzór.
MARGHERITA przeznaczona jest na okres jesienno-zimowy, dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.
CZAPKA WYPRODUKOWANA W POLSCE.
Koszty i czas dostawy
Wysyłkę zamówionych Towarów realizujemy po otrzymaniu zapłaty pełnej ceny wraz z kosztami wysyłki, z wyłączeniem przesyłek z płatnością za pobraniem.
Zamówienie realizujemy do 2 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy. Przesyłki kurierskie doręczane są w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy). Przesyłki do paczkomatu InPost, automat dpd , automat Orlen paczka umożliwiają samodzielne odbieranie przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu- terminem dostawy w 98% to 24h od nadania.
Zamówiony artykuł okazał się jednak nietrafiony?
Zwrot możliwy do 14 dni. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie wypełnionego oraz podpisanego formularza zwrotu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

